01. Tvorba webov vo verejnom sektore: Takto šikovne to vymysleli na Novom Zélande 06/07/17

Akákoľvek zákazka, a to aj v prípade tvorby webov, pre verejný sektor sa spája s množstvom papierovačiek, verejnou súťažou, z ktorej nakoniec môže ako víťaz vyjsť niekto, kto sa o web neskôr už nebude pravidelne starať alebo s ním budú jednoducho iné problémy. Na Novom Zélande to vyriešili veľmi zaujímavým a najmä praktickým spôsobom, ktorý by sa mohol uchytiť v akejkoľvek krajine.

Prečítať celý článok

02. Milujeme našu konkurenciu 25/06/17

Dobrá konkurencia totiž nikdy nie je zlá. Pomáha nám posúvať sa vpred, získavať zaujímavých klientov aj nové kontakty. Nejde vždy o to poraziť konkurenciu, ale vďaka súťaživosti sa dokážeme zlepšovať aj my sami. Samozrejme, môžeme tak získať nových zákazníkov, ale aj čosi viac – nové vedomosti či zručnosti.

Prečítať celý článok

03. Intranet is not dead! 15/06/17

Intranety nie sú mŕtve! Vstali z popola vo forme moderných webových aplikácií. Väčšina z vás sa už určite s intranetom stretla. Skúsenosť s ním však nemusela byť veľmi príjemná. Časy, keď boli intranety postrachom zamestnancov, sú však už, našťastie, preč. Novodobý intranet nestraší, ale pomáha.

Prečítať celý článok

04. NA EFEKT nerobíme! 06/06/17

Web by mal byť tak trochu, ako sa vraví, do voza aj do koča. Vystupovať ako dáma, no zvládať aj ťažkú prácu ako statný chlap. Jednoducho, ak ho postavíte na kvalitnom základe, nebudú vás trápiť nočné mory z nefunkčného webu, nedokonalej grafiky, nesprávne vytvorených textov či reklamy.

Prečítať celý článok

07. Chcete zaujať kvalitným webom? Týchto 7 vecí by ste si mali premyslieť! 19/05/17

Je pravdou, že kvalitný výsledok nevznikne na jednom stretnutí a nechceme vás odrádzať ani od častejšej osobnej komunikácie, no prečo to vďaka pripravenosti nezúžiť na minimum? Nezaseknete sa tak na komunikácii a ušetríte čas, ktorý môžete využiť oveľa efektívnejšie, napríklad na doladenie detailov. Nad čím by ste sa teda ešte pred stretnutím mali zamyslieť?

Prečítať celý článok

Hore