O mne

Volám sa Pali Ondráš a už viac ako 15 rokov sa venujem tvorbe webových stránok. Počas mojej kariéry som pracoval na širokej škále projektov, od malých firemných webových stránok až po komplexné e-shopy a webové riešenia na mieru.

Baví ma komplexnosť celého procesu tvorby webových stránok. Podieľam sa na všetkých fázach projektu, od úvodných konzultácií so zákazníkom, cez hľadanie optimálneho riešenia a tvorbu wireframov až po kódovanie šablón.

Som tímový hráč a rád spolupracujem s ľuďmi. Nové spolupráce mi otvárajú obzory a dlhoročné partnerstvá sú pre mňa záväzkom.

Vynikám spoľahlivosťou, zmyslom pre detail, odbornými znalosťami a nadšením. Tieto vlastnosti vnášam do každého projektu, ktorý prijmem.

Pomôžem vám s webovým riešením na mieru
.

Na čom mi záleží?

Snažím sa pochopiť každého zákazníka. Robím všetko preto, aby moja práca priniesla želaný efekt a reálnu pridanú hodnotu.

Neustále hľadám nové cesty, premýšľam a rozprávam sa s vami. Pretože iba tímová hra môže priniesť výhru.

Môj príbeh

Pod značkou Webmax fungujem od roku 2008. Od začiatku tvorím komplexné webové riešenia, ktoré často vyžadujú spoluprácu viacerých profesií.

Každým rokom sa portfólio činností zväčšovalo až nadobudlo rozmery menšej digitálnej agentúry. S mojou účasťou vznikol IDENTIQ - komplexný dodávateľ grafických, marketingových a webových služieb. Špecializuje sa na tvorbu firemných web stránok a pomáha firmám pri tvorení firemnej identity.

Anima Vets2
Viveus
s detmi v2.com
STK Bytca
Vahostav
Riecky v2
Hyundai Steel
Projman
ECVD
KGBeer
Contal OK v2
Visovske aktivne
Roderik1
Mamud v2
Kasarne Javorniky1
M Krajci v2

Kontaktný formulár

Ak máte otázky, neváhajte ma kontaktovať na 0948 941 942, info@webmax.sk alebo vyplňte kontaktný formulár:

Moment, prosím, formulár sa nahráva...