01. Kto sme? Ozvite sa nám

Pod značkou Webmax fungujeme už od roku 2008. Na projekty sa síce pozeráme triezvo, nie cez ružové okuliare, no nechýba nám ani patričná dávka odvahy a kreativity. Zo začiatku sme boli iba realizátormi zadaných projektov, neponúkali sme žiadne doplnkové služby.  Bavilo nás však hrať sa s projektmi a vylepšovať ich. Počet úspešne odovzdaných diel stále rástol a spolu s nimi aj kvalita, ponuka a pracovný tím. 

Dnes už ponúkame komplexné riešenia, ktoré zahŕňajú programovanie aj väčších webových aplikácií, grafický dizajn a web dizajn, marketing, copywriting a poradenstvo.

Stále sa rozrastáme a sme zohraný tím, ktorý vyniká spoľahlivosťou, zmyslom pre detail, odbornými znalosťami a nadšením. To všetko vnášame do každého projektu, ktorý pristane na našom stole. Alebo skôr na ihrisku?

02. Na čom nám záleží? Viac nehľadajte

Stretnite sa s nami, presvedčte sa sami.

Snažíme sa pochopiť každého zákazníka a podstatu jeho podnikania. Robíme všetko preto, aby naša práca priniesla želaný efekt a reálnu pridanú hodnotu vášmu biznisu.

Malý zákazník či veľká ryba, u nás je to jedno. Každý z vás je pre nás rovnako dôležitý.

A čo je najpodstatnejšie, neustále hľadáme nové cesty, premýšľame a rozprávame sa s vami. Pretože iba tímová hra môže priniesť výhru. Vám aj nám.

Povedali o nás...

Hľadali sme dodávateľa na jednoduchú firemnú stránku, ktorú budeme vedieť editovať, bude mať moderný dizajn a bude priateľská pre vyhľadávače. Zároveň sme nechceli investovať do webu veľký objem peňazí. Presne takéto riešenie nám ponúkol Webmax. Vždy sme sa stretli s proaktívnym prístupom k hľadaniu riešení našich problémov a nie výhovoriek, prečo sa niečo nedá zrealizovať. Ak potrebujete jednoduchú webovú prezentáciu, ale nechcete tuctový web aj so všetkými chybami bezplatných riešení, môžem Webmax odporučiť.

Ing. Veronika Dubielová / Účtovná jednotka, s.r.o.

Hore